Drugi tatuaż

W końcu zdecydowałem się na drugi tatuaż. 

Długo to trwało, ponieważ nie mogłem się zdecydować, co warto sobie wytatuować oraz fakt, że po zrobieniu tatuażu trzeba o niego dbać bite cztery tygodnie, a to bywa mocno upierdliwe.

Ostatecznie postawiłem na główne postaci z serialu anime Cowboy Bebop. Na początek moją prawą rękę zdobią Faye Valentine i Spike Spiegel oraz charakterystyczny dla tego anime napis See You Space Cowboy. Brakuje mi jeszcze dymu papierosowego, który zostanie zrobiony przy następnej okazji. Dlaczego akurat ten serial anime? Ponieważ uważam, że jest to jedna z najwspanialszych filmowych opowieści, jaką dane mi było zobaczyć. Ciągle wracam do odcinków, bohaterów i ich historii. Serial ma swój niepowtarzalny klimat, rytm i szaleństwo.

W niedalekiej przyszłości na prawej ręce pojawią się kolejni członkowie załogi. W styczniu przyleci samolot Spike'a oraz Ed i Ein. Potem do kompletu zostanie Jet Black, a obok Faye i Spike'a pojawi się jeszcze Piccolo z anime Dragon Ball. Taki mam aktualnie plan tatuażowy na przyszły rok. 

Tatuaż był robiony przez cały dzień. Okazuje się, że mam dość dobry próg bólu, co było koniecznie, żeby tatuażysta mógł swobodnie wykonać swoją pracę. Dziaranie konturu było bolesne, ale tak na luźnym poziomie. Najgorzej było podczas wypełnienia, ale udało mi się to przetrwać i to bez krzyków, przekleństw i innych odgłosów. 

Ostateczny efekt jest rewelacyjny. Bardzo spodobał mi się projekt. A sam tatuaż na skórze wygląda zachwycająco. Uwielbiam takie drobne detale, jak linie we włosach, zapalony papieros, oczy, pogrubione linie w kilku fragmentach. Największe wrażenie robi jednak kolor. Wszyscy zgodnie twierdzą, że tatuaż wygląda zajebiście w tych kolorach, a moja cera doskonale nadaje się do robienia właśnie kolorowych tatuaży. 

Tatuaż robiłem w BLACK SEAL Tattoo Studio, a piękną artystyczną robotę wykonał Goofy_tattoo, który specjalizuje się w anime i mandze, ale jestem przekonany, że jest w stanie zrobić na skórze absolutnie wszystko. Bardzo łatwo łapie się z nim kontakt, a jak jeszcze w ruch wejdą wspólne tematy to sesja przebiega szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Mam ugadane wstępnie trzy kolejne tatuaże. Myślę, że znalazłem swojego tatuażystę, któremu mogę zaufać i wiem, że końcowy efekt będzie zapierał dech w piersi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz